luci1xx1924 luci1xx1924 komentáře u knih

Škola noci 1–5: Označená, Zrazená, Vyvolená, Nezkrotná, Pronásledovaná Škola noci 1–5: Označená, Zrazená, Vyvolená, Nezkrotná, Pronásledovaná Kristin Cast

Doporučuji, série je boží a četla jsem ji již dvakrát a chystám se zase :) I love Nyx.

23.01.2022 5 z 5

Škola noci 6–10: Pokoušená / Vyhořelá / Probuzená / Předurčená / Skrytá Škola noci 6–10: Pokoušená / Vyhořelá / Probuzená / Předurčená / Skrytá Kristin Cast

Rockové pohádky pro malé rebely Rockové pohádky pro malé rebely Jiří Štraub

(SPOILER) Pohádky pro malé rebely jsou super, mám dvě děti a moc se jim líbí a nejvíce krokodýl. Je to čtivé a napínavé. Já fandila mravenci. Rádi se ke knížce vracíme. Máme první vydání od samotného autora, jen mi tam chybí podpis :D a proto jsem neváhala a podpořila jeho vydání druhého dílu Krokodýlova kapela. Zakoupila jsem si výtisk s věnováním a už se na něj moc těším. Děti budou mít radost, že jejich oblíbená postavička krokodýl má teď vlastní kapelu-- Pozor spoiler -- i když v jedničce sežral kapelu AC DC :D ale nebojte zase ji vydávil :D

Rocku zdar, nazdar :oD