lienotka022 lienotka022 komentáře u knih

Ani mámy nejsou stejné: Jak si mateřství užít, ne ho jenom přežít Ani mámy nejsou stejné: Jak si mateřství užít, ne ho jenom přežít Šárka Miková

Kniha Ani mámy nejsou stejné je prvním krokem, jak si posílit svou sebeúctu v mateřství, protože každá z nás má své dary, a je důležité o nich vědět a zvědomovat si to, v čem jsme dobré (a to zejména v období mateřství, kdy máme často pocit, že nás to celé semele). Navíc je kniha skvělým průvodcem teorie typů pro úplné začátečníky. Jakmile pochopíme samy sebe, můžeme začít pracovat na pochopení svých nejbližších, k čemu krásně poslouží Šárčina další knížka Nejsou stejné.

31.05.2020 5 z 5

Nejsou stejné. Jak díky Teorii typů porozumět dětem i sami sobě Nejsou stejné. Jak díky Teorii typů porozumět dětem i sami sobě Šárka Miková

Knihu Nejsou stejné by měla mít každá máma ve své knihovně! Pro úplné začátečníky může být sice teorie typu těžko uchopitelná, ale určitě se nenechte odradit a dejte si tu práci pochopit, jaký je rozdíl mezi jednotlivými kognitivními funkcemi a odhalte typ svého dítěte! Vždy, když sklouznu ke svým automatickým reakcím a divím se, proč máme doma zase období, kdy nic nefunguje, tak si nalistuji kapitolku o typu svého syna a vráti mě to zpátky do reality. Doporučuji pracovat i s knihou Ani mámy nejsou stejné.

31.05.2020 5 z 5