Keithi Keithi komentáře u knih

Zajetí Zajetí Lisa Jane Smith

Popravdě jsem touto knižní sérií nadšená nebyla...horko-těžko jsem se prokousala až k tomuto dílu. Asi jsem pořád čekala,že se něco zvrtne a já se do knížek ponořím...ale nestalo se a já přestala očekávat a hlavně číst :) Autorka má nepochybně velkou fantazii (občas až příliš), a proto mi v některých částech kniha přišla spíš jako pohádka.

10.09.2014 2 z 5

Mechanická princezná Mechanická princezná Cassandra Clare (p)

Pekelné nástroje mě absolutně nadchli. Popravdě se stali mou nejoblíbenější sérií knih. Po přečtení TMI se mi do téhle triologie vůbec nechtělo, bála jsem se, že to bude jen taková nic moc záplata na stejné brdo,ale nakonec mě zaujal příběh, úplně odlíšný od TMI. Hlavně jsem byla nadšená propojení obou sérií, kdy nám Pekelné nástroje krásně doplní mezery v TMI. Autorka dokáže dokonale strhnou do děje, a tak jsem při čtení knížek prožívala životy všech postav naplno. Neobešlo se to bez smíchu, pláče i občasného nadávání :) Nejhorší bylo pročíst se na poslední stránku poslední knihy a knihu zavřít. Bojím se,že jsem se zmlsala a dlouho si nevyberu další knihu, co by mě zaujala :)

05.09.2014 5 z 5