karriinnkkaa karriinnkkaa komentáře u knih

Tisíc chlapčenských bozkov Tisíc chlapčenských bozkov Tillie Cole

Táto kniha je úžasná. Nikdy som nečítala viac romantický príbeh, ktorý by ma až tak chytil ta srde. Úžasný spôsob písania. Nádherné myšlienky. A neuveriteľný koniec.

11.01.2021

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Kniha má veľmi sklamala. Keď som ju začala čítať prvý krát došla som približne po stranu 40. Bola to strašná nuda. Nič. Keď som sa rozhodla že jej ešte dám šancu sklamala ma ešte viac. Prečítala som z nej len asi okolo 120 strán ale nič napínavé, nič romantické, proste nič

28.12.2019 1 z 5

Viem, že ťa chcem Viem, že ťa chcem Estelle Maskame

Nesplnilo to moje očakávania. Tešila som sa na Taylerov pohľad ale úprimne, príde mi to akoby som znova čítala prvú časť. Bolo síce super čítať to aj z jeho pohľadu ale to isté sa dalo vyčítať v prvom diely. Povedala by som, že sú skoro rovnaké len príbeh rozpráva Tayler namiesto Eden. Tiež ma celkom nenadchol štýl písania. Jedna kapitola bola z minulosti, druhá z prítomnosti. Trocha som sa v tom strácala.

Takže, ak ste čítali prvé časti zbytočne budete čítať aj túto. O nič neprídete.

No a na záver troška plusov. Keďže milujem Tylerovu postavu celkom som si to aj užila aké vnútorné boje prekonával. Pohľad do minulosti ma dokonca rozplakal. Čítať o tom ako to prekonával doslova trhá srdce.

Knihu určite odporúčam skôr pre teen generáciu.

11.01.2021 3 z 5