Kájula Kájula komentáře u knih

Útok z podzemí Útok z podzemí Roderick Gordon

S těmito knihami od Gordona a Williamse jsem vyrůstala od svých 12 do zatím 16 let, jestli nebude pokračování..:) Musím říct, že jsem za to velmi vděčná, prostě naprosto úžasné čtení - napínavé, čtivé a někdy i strašidelné. Velmi dobře to rozvíjí představivost a fantazii a mohu jedině doporučit. S věkem sice více opouštím fantasy příběhy a spíše čtu knihy pro "dospěláky", z povinné četby například, tak k těmto knihám se velmi ráda vracím a patří mezi mé nejoblíbenější..:) a vždy budou...:) je to úžasný příběh a na konci Útoku z podzemí *POZOR SPOILER* jsem si i trochu pobrečela při smrti pár hlavních hrdinů...Bylo mi to líto, protože mě doprovázeli velmi dlouho a najednou to skončilo...ale hezké vyústění příběhu. Hlavně pár posledních řádků této knihy, kdo četl, ví.

18.09.2012 5 z 5

Volný pád do podzemí Volný pád do podzemí Roderick Gordon

Četla jsem...je to úžasná kniha od které jsem se nemohla odtrhnout..:) 1díl byl takový ze začátku i nudný ale pak se to rozjelo..a já se nemohla odtrhnout ..je to napínavé..chytlavé..a prostě úžasná série...už se nemůžu dočkat až se mi dostane do rukou 4.díl..:))

07.10.2011