kackavitk kackavitk komentáře u knih

Zatracená láska Zatracená láska Tess M. Puffrová

Já jsem do této knihy nešla s nijak vysokým očekáváním, ale musím uznat, že se opravdu povedla. Hned ze začátku mi vadila jedna věc. Celý příběh je vyprávěný ze dvou pohledů a to úplně doslova. To mi dost vadilo, že se vše opakovalo dvakrát, přišlo mi, že ty důležité momenty ztrácely na významu, protože v další kapitole jste četli zase to samé. Tohle mě ale brzy přešlo a postupem času mi to úplně přestalo vadit. Knihu to nijak nezpomalovalo. Tohle byla jedna z nejvíc čtivých knih co jsem zatím četla, ty stránky vám prostě mizí před očima. Líbí se mi, že to není jen obyčejná romantika z vysoké. Tahle kniha, byť bych to ani nečekala, toho v sobě skrývá tolik, tolik důležitých témat, který třeba nejsou zrovna středem pozornosti. Velmi nezvyklá metoda výchovy, vyrovnání se se ztrátou blízkých, s depresí, s psychickými poruchami. Tohle mě opravdu dostalo. Hlavní hrdinka mi až zas tolik nesedla, občas byla až zbytečně toxická, kdežto u hlavního hrdiny se mi moc líbil jeho vývoj a poznání pravé lásky. No takže pokud máte rádi takovýhle typ romantiky, tak vám to musím jedině doporučit, protože tohle za to stojí!

02.04.2021 4 z 5