josefVCjR josefVCjR komentáře u knih

Voynichův rukopis Voynichův rukopis neznámý - neuveden

Přátelé a kamarádi. Rád bych uvedl určité věci do správné podoby a proto vám zde i píši, že tento rukopis, kterému se říká Voynichův, není tak velká záhada, jak se vám různí lidé snaží nalhat. Snaží se vás přesvědčit, že se jedná o záhadu. Přátelé to ale není pravda a je to jen bohapustá lež, která je jistě zapříčiněna tím ,že různí vědci a i spisovatelé, kteří nemají potřebné znalosti , tak se vám snaží nalhat určité své domněnky, které jsou velice chybné. To že paní Lenková vydala tuto knihu je samozřejmě dobrý počin, protože se alespoň nějaký občan dozvěděl o co jde a jaký je problém, který se snaží vyřešit spousta různých odborníků z celého světa. Ale je zde jedno velké ale. Nejedná se o rukopis, který je nerozluštěný, ale jedná se o rukopis, který je už hodně dávno rozluštěn. A ten komu se to povedlo a už je to tedy dost dávno, jsem Já. Každý kdo by se chtěl tedy dozvědět o čem je v textu rukopisu psáno, tak má možnost se podívat na mé stránky, Twiter ( X ), Facebook a nebo na můj Blog, kde všem jasně a zřetelně všem popisuji co rukopis znamená a jaký je i jeho význam. Josef Zlatoděj.

04.03.2024 5 z 5