JanaMráčková JanaMráčková komentáře u knih

Genové klíče Genové klíče Richard Rudd

GENOVÉ KLÍČE JSOU JEDNA Z MÝCH NEJOBLÍBENĚJŠÍCH KNIH. Kniha mi pomohla v sebereflexi. Díky pochopení souvislostí v životě obecně i v životě mém vlastním jsem dosáhla hlubšího klidu a smysluplnější seberealizace. Stala jsem se laskavějším a chápavějším člověkem, proto se zlepšila i kvalita mých vztahů a v mé profesi došlo k nárůstu příležitostí.

DOPORUČUJI JI každému, kdo má zájem o sebepoznání a osobní růst.

PŘEKLAD JE VELMI KVALITNÍ a profesionální, bylo mu věnováno mnoho měsíců. Text je živoucí, citlivý a zároveň dobře pochopitelný. Je plný informací, které je samozřejmě potřeba nějakou chvíli vstřebávat.

Osobně preferuji měkčí desky, protože se s knihou dobře manipuluje, ale v tomto vyhovělo čtenářům druhé vydání, které je už s deskami tvrdými.

08.10.2016 5 z 5

Genové klíče Genové klíče Richard Rudd

K NEOFICIÁLNÍM PŘEKLADŮM - čtenáře by možná zajímalo, že takové překlady jsou nelegální, porušují autorský zákon a překladatelé bez smlouvy s autorem Richardem Ruddem se na knize neprávem obohacují - tedy poškozují nejen českého překladatele, ale hlavně autora knihy - Richarda Rudda.

K hanlivým komentářům poškozujícím pověst této krásné knihy (které byly zde napsány z neaktivních a nevyplněných profilů, o jejichž důvěryhodnosti by se dalo pochybovat) se tedy nevyjadřuju.

Případný zájemce o knihu si totiž může udělat na knihu a její český překlad sám :) - ukázku z knihy najdete zde: http://www.genoveklice.cz/?p=634.

08.10.2016 5 z 5