Jaja17292 Jaja17292 komentáře u knih

Vojna Vojna Jan Kučera

Jako žena jsem byla mile překvapena kolik si mohli vojáci krom svého výcviku užít radostí jak na vojně tak i v policejní škole.

Sirotek Sirotek Jan Kučera

Při četbě knihy mne autor přenesl o 50-60 let zpět do svého dětství a mládí. Moc jsem se bavila. Doporučuji.

24.09.2018 5 z 5

Povídky ze seznamovacích víkendů a dovolených 3 Povídky ze seznamovacích víkendů a dovolených 3 Jan Kučera

Ani třetí díl povídek mne nezklamal. Doporučuji.

Samota děsu Samota děsu Jan Kučera

I druhý díl mne nezklamal. Napětí až do poslední stránky. Milovníkům detektivek doporučuji.

Policie Sever Policie Sever Jan Kučera

Napínavý příběh knihy mne zaujal a ukázal mi skutečnou práci policie v terénu. Moc se mi to líbilo.

Znásilněná láska Znásilněná láska Jan Kučera

Zajímavý životní příběh pedofila, který pomocí svých peněz, inteligence a schopností celý život unikal zákonu.
Knihu jsem přečetla jedním dechem.

Zapomenuté životy Zapomenuté životy Jan Kučera

Konečně kniha o našich předcích odehrávající se na venkově. Cítila jsem z knihy, že autor stavěl na skutečném příběhu svých předků. Velmi čtivé.

Tajné deníky ruského legionáře Tajné deníky ruského legionáře Jan Kučera

V knize autor spojil dva díly deníků a vytvořil velmi čtivý životní příběh svého otce. Se zaujetím jsem četla o všech jeho láskách, které jej v životě potkaly. Poutavá kniha.

27.08.2018 5 z 5

Povídky ze seznamovacích víkendů a dovolených 2 Povídky ze seznamovacích víkendů a dovolených 2 Jan Kučera

Ani druhý díl mne nezklamal. Povídky jsou pořád poutavé a už se těším na pokračování. Doporučuji.

27.08.2018 5 z 5

Povídky ze seznamovacích víkendů a dovolených Povídky ze seznamovacích víkendů a dovolených Jan Kučera

Zajímavé povídky. Ráda bych se těchto akcí sama v době kdy jsem byla svobodná zúčastnila. Ale dnes už je pozdě. Doporučuji všem pro pobavení.

Obchodník Obchodník Jan Kučera

Obyčejný muž s neobyčejným životním příběhem. Moc se mi kniha líbila. Doporučuji.

Nanynka: Zapomenuté životy 2 Nanynka: Zapomenuté životy 2 Jan Kučera

Strhující životní příběh obyčejné ženy z vesnice mne až dohnal k slzám. Mám ráda dobré konce a tady jsem jej našla, děkuji.

27.08.2018 5 z 5

Krimi dekameron 3 aneb lechtivé případy z doby normalizace, které se nikdy nedostaly před soud Krimi dekameron 3 aneb lechtivé případy z doby normalizace, které se nikdy nedostaly před soud Jan Kučera

Ani třetí díl povídek z doby normalizace mne nezklamal a tuto trilogii jsem si dala do své čtečky na přední místo. Doporučuji.

27.08.2018 5 z 5

Krimi dekameron 2 aneb lechtivé případy z doby normalizace, které se nikdy nedostaly před soud Krimi dekameron 2 aneb lechtivé případy z doby normalizace, které se nikdy nedostaly před soud Jan Kučera

I druhý díl mne zaujal a přečetla jsem jej jedním dechem. V povídkách se střídalo napětí, erotika i humor. Doporučuji

Harém po česku! Harém po česku! Jan Kučera

Ani jsem netušila jak byla společnost v době normalizace uvolněná. Kniha plná erotiky mne maximálně zaujala. Doporučuji.

Hospodyně, model 2066 Hospodyně, model 2066 Jan Kučera

Autor mi ukázal svou představu o světě za padesát let. Moc se mi líbila, jen doufám, že se jeho představy co se týká androidů nesplní. Super.

27.08.2018 5 z 5

Tajný deník ruského legionáře - 2.díl Tajný deník ruského legionáře - 2.díl Jan Kučera

I druhý díl mne nadchl. Vtáhl mne do svého děje od první až do poslední stránky, doporučuji.

Tajný deník ruského legionáře Tajný deník ruského legionáře Jan Kučera

Děj mne přenesl do doby kdy se "rodila" naše republika. Kniha na mne působila opravdově a mohu jí jen doporučit.

Krimi dekameron Krimi dekameron Jan Kučera

Povídky mne ukázali dobu mého dětství. Kniha je pro mne velmi čtivá. Doporučuji.

27.08.2018 5 z 5

Četnický dekameron: lechtivé případy z četnické stanice na okraji Velké Prahy z doby I. republiky Četnický dekameron: lechtivé případy z četnické stanice na okraji Velké Prahy z doby I. republiky Jan Kučera

Knihu jsem četla jedním dechem, snad ještě pod vlivem seriálu "Četnické humoresky." Moc jsem se bavila doporučuji !