Iva.vos Iva.vos komentáře u knih

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Tak za 1. kdo to ještě nevi, tak autor je MUZ. Za 2. tato kniha je celkem dobra, ale přijde mi, ze se tam na strašně moc stránkách opakují ty same dialogy porad dokola. A konečně za 3. jak někdo může tvrdit ze se to s padesatkou vůbec nepodobá? Nevím kdo co napsal dřív, ale pro srovnání. Gabriel - bohatý Christian - bohatý. Anna - panna Julie - panna. Oba pánové maji špatnou minulost, vyrostli u adoptivnich rodičů, oba v mládí dělali výtržnosti, oba (at uz jakymkoli zpusobem) potrebovali uspokojovat svoje sexualni touhy, boji se ze kdyz se sveri se svou minulosti,tak jim jejich vyvolena utece, dokonale vypracovane telo, pak často zmiňovaný - dozor nad jídlem. Slečny maji zase rozvedené rodice, jsou to obe takove...,,putky'', dale jsou tu bohové vs. bohyně. Obě maji kamaráda, který po nich jede... Atd atd...ani bych to sem vsechno nemohla vypsat, je toho opravdu spousta. Vlastně je tam jeden rozdíl - počet sexuálních styků :-D ...tím nechci říct ze by jedna kniha byla horší než ta druha, ale lidi co tu píší, ze si ty knihy nejsou vubec podobne jsou podle me na omylu ;-)

08.01.2014 3 z 5