gergelak gergelak komentáře u knih

Pandořina skříňka Pandořina skříňka Tereza Richter

Kniha Freya II. – Pandořina skříňka není obyčejnou knihou – a to hned z několika důvodů, nicméně my se pojďme podívat na ty nejpodstatnější. Za námětem knihy stojí jistá slečna, která se jmenuje Tereza Richter a ta do svého textu otiskla svou duši. Opravdu se musím ptát, zda se autorka nestřetává s mafií a mezi dvěma muži i v reálném životě. Ústředním motivem knihy je souboj mezi čarodějkami a Stíny, nicméně co se stane, když se jistá čarodějka Freya Leway zamiluje do původního a prvního ze Stínů Jacka Blacka? Počnou dítě? Budou kralovat Darkhillskémů podsvětí a budou žít šťastně až navěky? A co pravda? Kde a v kom se skrývají tajemství kočírující Freyin život? Opravdu je vše tak, jak se na první pohled zdá? Anebo jsou ústřední postavy zamotané v pavoučí síti lží a nepravostí? Inu, to si už budeme muset přečíst sami a odhalit tajemství tak prastaré, až z toho tuhne krev v žilách!

18.11.2018 5 z 5

Struny osudu Struny osudu * antologie

Kniha mne velmi zaujala. Musím konstatovat, že sborník má ty správné koule! Jasně, najdou se tam jedna nebo dvě slabší povídky, nicméně vůbec nesrážejí kvalitu s jakou je kniha běžnému čtenáři podána. Dávám 5 hvězdiček z pěti. Rozhodně knihu doporučuji k přečtení! :-)

23.11.2017 5 z 5