ElizKNIHOMOLKA ElizKNIHOMOLKA komentáře u knih

Dědička trůnu Dědička trůnu Tui T. Sutherland

Druhý díl jsem přečetla za nějaké okolo 4 hodiny a 20 minut. Tohle je vážně rekord. Říkám si, jestli jsem v pořádku, když přečtu takhle silnou knížku za 4 hodiny a 20 minut. Tento díl mě bral více než první. Řeknu mám, jak Tsunami byla v té místnosti a hlídala svou sestru a jak jsem četla že se ta socha její mrtvé sestry pohnula a dívala se n ní.. Tvl.. Já začínala mít strach a není divu když jsem s tou sochou četla asi o půlnoci nebo po půlnoci. XD Ještě více se mi líbil než první protože mi bylo jasné že Tsunami a Příboj to musí dát dohromady. Štve mě že ne.. Ale doufám že časem jo. Tvl.. Už při prvním díle jsem nesnášela Poštolku a Žaru, tu spojenkyni Korály. Já úplně zuřela při jejím chování. Ještě víc mě štve že Tsunami neřekla mámě že ona zabila tátu. Když Příboj říkal co ona mu říkala jejich řečí kterou neuměla tak já chcípala smíchy.. XD Celkově její příběh mě úplně zaujal, zaujala mě hlavně i knížka všeobecně podle obalu. Boží.. ;)

(Vytvořila jsem si nový účet kvůli přezdívce. Proto je možné že vidíte stejný komentář jako předtím ale jiný čas.)

13.07.2021 5 z 5