Elfi74 Elfi74 komentáře u knih

Květová terapie Květová terapie Doreen Virtue

Mohla by to být velmi, velmi krásná kniha, nebýt nevhodně zvoleného papíru pro tisk a sem tam nějaké té chybičce v překladu ( bohužel i dosti podstatné).. mám ji i v originálu na křídovém papíře.. dokonalé fotky a je lahodná pro oko a duši každého příznivce Doreen.. v anglické verzi vyšly i karty..nicméně i když toto všechno o české verzi knihy vím, stejně bych si ji v češtině koupila znovu..ale je škoda, že není tak "vymazlená" jako originál..

17.08.2015 4 z 5

Čarodějnická hostina - Kniha kulinářské magie Čarodějnická hostina - Kniha kulinářské magie Melissa Jayne Madara

Kniha jako taková si určitě zaslouží plný počet hvězd, proto bych ho dala, ale! Překlad a následná editace textu je tak špatná, že jsem si musela pořídit knihu v originálu, abych si opravila recepty. V celé knize je použita polohrubá mouka- prosím, dejte si pozor, pokud budete z receptů péct- správně by mělo jít o mouku HLADKOU ! Nikoli polohrubou. O překlepech, či chybějícíh písmenech a to i v důležitých nadpisech kapitol nemluvě. Je mi smutno z toho, že "kdosi" ( v tiráži najdete i jména) dopustil špatný překlad a slohovou neučesanost vč. chybějících písmenek v textu tak hojně, že je to až zarážející. Jde o knihu jinak krásnou a cenově ne příliš levnou. Mrzí mě to. A to natolik, že jsem musela napsat tuto recenzi. A přemýšlím, že napíšu i nakladateli.
Nechtěla bych být autorem tak odfláknuté knihy v jejím překladu. :(

08.08.2023 5 z 5

Čarověník Čarověník Marie Rejfová

Příběh má rychlý spád od začátku do konce.. knížka by mohla být na bohatost příběhu klidně 2x delší. Budu se těšit na pokračování..neboť závěr knihy je neukončený..takže doufám v brzký další díl..

19.08.2015 5 z 5

Čarověník Čarověník Marie Rejfová

Knížka vyšla včera, jsem z ní nadšená... tedy z toho "kousíčku", co jsem zatím přečetla.. je napínavá od první stránky a už teď vím, že do večera se od ní absolutně neodtrhnu..
Je pro všechny, kteří mají rádi tajemně napínavé příběhy s velkou dávkou romantiky.. s čistým svědomím doporučuji jako snové čtení..

14.08.2015 5 z 5