Eilem Eilem komentáře u knih

Priechod Priechod Justin Cronin

Priechod som čítal v zime , vtedy sa mi vždy lepšie číta ale očakávania som mal väčšie. Zaujímavé je, že po značnom úseku knmihy ktorý som prečital som si uvedomil ,že ešte stále neviem o čom tá kniha vlastne bude. Potom k tomu konečne došlo a hneď sa mi čítalo s väčšou chuťou. Napriek tomu je to mierne sklamanie. 6/10

19.04.2012 3 z 5

Harry Potter a Ohnivá čaša Harry Potter a Ohnivá čaša J. K. Rowling (p)

Teenegerský diel priniesol o niečo dlhšie čítanie s hrubou knihou , čo mám ja osobne veľmi rád. Hrubé knihy majú pre mňa akési čaro. 95 %

19.04.2012 5 z 5

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

To bola moja prvá kniha po veľmi dlhom čase. Dá sa povedať že mi navrátila chuť do čitania. Napútie a gradácia nechýbajú. Štýľ písania sa mi inponuje. 8/10

18.04.2012 4 z 5

Tretia hranica Tretia hranica Adam Bahdaj

Konečne som sa dostal k nejakej knihe z edície stopy. Pravdupovediac ma táto kniha celkom prekvapila. Námet z druhej svetovej vojny a lokality Slovenska , Maďarska a Poľska budú našim čitateľlom určite veľmi blízke. Pomaľší rozbeh ale dej sa vygradoval celkom slušne a ako si ja potrpím na záver knihy a vždy kladiem dôraz na posledné vety , pri tejto knihe ma to nesklamalo .Posledné vety boli veľmi silné a človek pocíti pri nich akúsi hrdosť a nostalgiu za prečitanm dielom. Zatial samá chvála ale aby som neklamal tak pri mojom chválospeve nečakajte klenot. ja by som povedal : 65%

18.04.2012 3 z 5

Ľavá ruka Boha Ľavá ruka Boha Paul Hoffman

Podľa mňa kniha mala ovela lepšiu relklamu a načasovanie ako príbeh, tým však netvrdám , že nestojí za prečitanie. Ja osobne som čakal troška viac ale v tomto žánri je nadstavená latka príliš vysoko.Ale ako som povedal samotnému Hoffmanovi to vadiť nemusé lebo predajnosť vďaka načasovaniu má celkom vysokú a po dkončení trilógie určite nebude sklamaný. Sklamaný by nemali byť ani čitatelia , ktorý však nebudú očakávať príliš veľa. Moje hodnotenie : 65 %

18.04.2012 3 z 5

Čarodejníkov synovec Čarodejníkov synovec C. S. Lewis (p)

Kniha mi prisla strasne slaba , koniec koncov preto som sa neodhodlal kupit si dalsie.

12.04.2012 2 z 5