DeaconFrost DeaconFrost komentáře u knih

Atomové zbraně pro Al-Káidu: Dr.No a síť terorismu Atomové zbraně pro Al-Káidu: Dr.No a síť terorismu Egmont R. Koch

Příběh o tom jak západní Evropa prodala Pákistánu atomové bomby.

20.04.2020 4 z 5

Zachraň raptora - Rozšířená realita Zachraň raptora - Rozšířená realita Caroline Rowlands

Měl jsem možnost prolistovat anglický originál. Je to vlastně to samé co kniha Kde dinosauři ožívají od stejné autorky, jen s novými dinosaury. Pro děti skvělá věc, alespoň neteř byla nadšená.

16.04.2020 4 z 5

Ztracený svět 2 Ztracený svět 2 Don McGregor

Jako dítě jsem tím listoval pořád. Moc hezká kresba.

15.04.2020 5 z 5

Ztracený svět 1 Ztracený svět 1 Don McGregor

Podzim 97... Sotva trochu opadla dinosauří mánie vyvolaná prvním Jurským parkem, vřítil se do kin díl druhý a pro mě jako dvanáctiletého kluka byl komiks vystavený ve výloze v tabáku naprostá nutnost, stejně jako samolepkové album či aktuální Cinema s desetistránkovou recenzí (kam se hrabe ta dnešní). V komiksu jsou i scény které byly z filmu vystřiženy, něco se vezme dost hopem a pár věcí chybí úplně (např. Lex a Tim). Moc hezká kresba.

15.04.2020 5 z 5

Ztracený svět: Jurassic park - filmový příběh Ztracený svět: Jurassic park - filmový příběh Jane Mason

Převyprávění děje filmu, hodně zkráceně a zjednodušeně. Takové filmové průvodce jsou v první řadě reklamou na onen film a jde v nich hlavně o fotografie. Těch je tu poměrně dost, ale mohli vybrat lepší obrázky.

28.03.2020 3 z 5

Ztracený svět Jurassic park Ztracený svět Jurassic park Gail Herman

Ještě víc pro děti než novelizace prvního dílu od stejného autora. Přečtete do půl hodinky.

28.03.2020 1 z 5