DagmarK.474 DagmarK.474 komentáře u knih

Jak je to doopravdy s lidským tělem Jak je to doopravdy s lidským tělem Monika Alžběta Svobodová

Druhý díl ze série Jak je to doopravdy nás rozhodně nezklamal. Milé a laskavé pohádky doplněné o srozumitelná vysvětlení základních funkcí lidského těla jsou opět zakomponovány do příběhu dívenky Janinky. Velice jsme si s dětmi autorčiny knihy oblíbili.

16.10.2023 5 z 5

Jak se dal kapřík Karlík na modlení Jak se dal kapřík Karlík na modlení Monika Alžběta Svobodová

Milý vánoční příběh s ponaučením

16.10.2023 5 z 5

Jak chtěl být modřín vánočním stromkem Jak chtěl být modřín vánočním stromkem Monika Alžběta Svobodová

Milý vánoční příběh s krásnými ilustracemi

06.12.2022 5 z 5

Boemo e Bastardella, sen probdělé noci Boemo e Bastardella, sen probdělé noci Jiří Raichl

Svižné, humorné a romantické čtení plné italské vášně. Novela o epizodě ze života Josefa Myslivečka. Ve vyprávění se střídají dva autoři a přesto je děj harmonický. Za mě velice povedená kniha, kterou mohu doporučit.

06.12.2022 5 z 5

Pomsta Pomsta Monika Alžběta Svobodová

Velice čtivá kniha, zajímavý příběh. Mám ráda romantické příběhy zasazené do historie. Nemusím však vůbec červenou knihovnu. To mi tato kniha bezezbytku splnila. Mě se právě proto závěr naopak velice líbil. Nechci prozrazovat proč :-)
A co my víme...třeba autorka plánuje nějaké pokračování.

05.11.2021 5 z 5