chanpetr chanpetr komentáře u knih

Strhující, autentický a silně politicky nekorektní příběh. Při čtení této knihy jsem měl vyloženě radost ze života, protože Jonák žít uměl. Uměl hrát s kartami, které mu život rozdal a do toho se mu líbilo, když mu kurvičky čůrají v taxíku. No a co! Někdo o tom tajně fantazíruje, Jonák to žil. Velmi cením, že se při psaní nedržel zpátky. Dal do toho radikální upřímnost, protože už neměl co ztratit. Všechno mu vzali. Takže napsal některé věci upřímně jak jsou, a pravda je prostě občas "ošklivá", zvlášť když lidem sahá do svědomí. Ano, komunisti byli svině. Ano, ženy dávají za prachy. Ano, spousta podnikatelů si peníze nakradla. Tak to prostě je. Hlavně se neřiďte dvouhvězdičkovými recenzemi potrefených hus níže, které si tu knihu vzali osobně. Kolik takových lidí bez sebereflexe, kteří Jonáka soudí, by bylo schopných o sobě upřímně napsat jak oni prožili svůj život? Upřímnost některým lidem hodně vadí, ale některé inspiruje. Já patřím do té druhé kategorie, a proto se mi Jonákova kniha dost líbila. A pokud se líbila i vám, tak vám doporučuji také mou knihu Můj kamarád Zlord, což je politicky nekorektní biografie ve stejném duchu jako ta Jonákova. Narozdíl od Jonáka vám však nabízím sex, drogy a rock'n'roll. K dostání je na www.bookla.cz, kde v profilu knihy najdete i odkaz na ukázky zdarma. R.I.P. Ivane

25.02.2021 5 z 5