BlackFairy BlackFairy komentáře u knih

Gladiátor Gladiátor Philipp Vandenberg

Já Vandenbergovky prostě miluju. A nejvíc ty historické. Já nemám co vytknout, je to spisovatel, který prostě hraje na moji notu :)
Je tu párkrát zmiňovaný sex.... Nemyslím si osobně, že by to bylo tak hrozné, spíš pár náznaků, v tolika stránkové knížce spíš dokreslení tehdejšího života, ano, orgie byly na denním pořádku. Je to zkrátka Vandenbergův styl psaní, popisovat tehdejší dobu se vším, co k ní patří.

24.11.2016 5 z 5

Game Game Anders de la Motte

Výborný námět, děj běží pěkně, pořád se něco děje, nemá hluchá místa. Nejspíš si nenajde fanoušky u čtenářů, kteří si hlavního hrdinu potřebují zamilovat, komu vadí ostřejší výrazy. Ani k jednomu táboru nepatřím, přesto "jen" tři hvězdičky. Poslechla jsem si příběh, dobrý, jedu dál. Trvalejší pocit to ve mě nezanechá a co mě přímo iritovalo bylo neuvěřitelné množství anglických frází. Naštěstí jsem i se svou chabou znalostí angličtiny nepotřebovala k ruce slovník, ale dá se předpokládat, že 100% čtenářů v čr bude rozumět? Že bychom alespoň k frázím foukli hvězdičku a pod čarou poskytli těmto čtenářům překlad? Nééé, proč?

24.11.2016 3 z 5

Herbář přírodní čarodějky Herbář přírodní čarodějky Cecilia Lattari

Originální, nádherná a milá kniha

12.01.2024 5 z 5

Magie ze zahrádky Magie ze zahrádky Cecilia Lattari

Nádherná knížka, krásné ilustrace. Srozumitelné základy práce s bylinkami, se zahradou, domovem.

06.01.2024 5 z 5