Alienate Alienate komentáře u knih

Farmakologie pro studenty zdravotnických oborů Farmakologie pro studenty zdravotnických oborů kolektiv autorů

Z nějakého důvodu je doporučována pro studenty bakalářských oborů, ale za mě rozhodně existují lepší volby.

13.01.2023 2 z 5

Farmakologie Farmakologie Jiří Slíva

Učilo se mi z ní nejlíp ze všech farmakologií co se mi dostaly pod ruku. Je psaná srozumitelně a obsahuje informace užitečné do praxe. Musím ale strhnout jednu hvězdu za nepřehlednost. Nevýhodou je i měkká vazba, často vypadávají listy (potvrzeno knihovnicemi).

13.01.2023 4 z 5

Interní ošetřovatelství I Interní ošetřovatelství I Marie Nejedlá

Kniha je přehledně členěná a psaná čtivým stylem. Využila jsem ji ke zkoušce že stejnojmenného předmětu. V tomto odvětví je nepřekonaná. :)

12.01.2023 5 z 5

Histologický atlas Histologický atlas Jindřich Martínek

Hodně mi pomohla v začátcích histologie, student tam najde to, na co se má zaměřit, ale chyběla mi tam stavba celého preparátu pro ucelení znalostí, to je potřeba čerpat odjinud.

13.07.2022 4 z 5

Základy fyziky pro lékařské a zdravotnické obory Základy fyziky pro lékařské a zdravotnické obory Jaroslava Kymplová

Za mě top kniha k (m)učení na zkoušku z biofyziky na medicíně. Srozumitelně a přehledně napsáno. Jen pasáže o optice mi nepřišly dostačující a doplnila bych je ještě jiným zdrojem.

14.06.2022 4 z 5