Aggama Aggama komentáře u knih

Letní kraťasy Letní kraťasy Šárka Hieková

Poslední roky nejsem moc intenzivní čtenář, ale tuhle četbu jsem si moc užila. Nemám moc trpělivost na sáhodlouhé popisy krajiny, míst a osob. Ale tady byla hlavně akce, pohoda, dobrodružství a napětí.
Celou knížku jsem zhltla ani nevím jak. Všechny povídky úžasně čtivé od začátku až do konce. Tleskám všem autorkam, smekám a děkuji ️

01.07.2021 5 z 5

Mrazivá náruč Mrazivá náruč Jana Jánská

Knížku jsem přečetla za pár hodin. Mám moc ráda vyprávění příběhu různými postavami, ale zároveň mě to místy strašně iritovalo, jelikož jsem byla napnutá jak struna. V pasážich o vztahu matky a dcery mi jela představivost na plné obrátky a čekala jsem, kdy na mě vyběhne nějaký bubák. Knížka má dechberoucí spád. Navíc je evidentní, že autorka si dává práci s prozkoumáním terénu u kriminalistů. V postupu odborníků není nic, co by bylo "přitažené za vlasy". Těším se na autorčino další dílo.

28.08.2023 5 z 5

Dokonalé propojení Dokonalé propojení Jana Jánská

Tak tohle čerstvé novorozeně se hodně rychle odkopalo! :-) Myslím, že se v knihkupectví nestačí ani ohřát.
Knížku jsem zhltla v řádech dní, jelikož jsem v přestávkách musela chodit i do práce :-D
Děj pěkně odsýpá, líbí se mi, že je vyprávěn pohledem několika postav.
Mám ráda thrillery, tento mi svým mrazivým stylem trochu připomíná mé oblíbené severské autory.
Vřele doporučuji.

18.10.2022 5 z 5