Zvířata v naší mysli

Zvířata v naší mysli https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/233286/bmid_zvi-r-ata-v-nas-i-mysli-4qd-233286.jpg 4 1 2

Již docela dlouho se na našich akcích prostřednictvím různých her a aktivit snažíme utvářet vztah člověka ke zvířatům. Dokonce se nám podařilo uspořádat v rámci dalšího vzdělávání učitelů několik seminářů pro učitele a vychovatele na téma Zvířata v naší mysli. Máme k tomu akreditaci ministerstva školství. S formováním vztahu člověka ke zvířatům je dobré začít právě u učitelů. Ti, kteří se takového semináře zúčastní, musejí obětovat i trochu svého času, a proto je záruka, že jejich zájem o dané téma je opravdový. Co se naučí, přenesou na děti ve škole. Také dětem nenápadně podsouváme činnosti, které se vztahem člověka ke zvířatům souvisejí.... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: ,

Animals in Mind: Initial Teacher Training, Guide to Animal Welfare Education , 1999

Renike
19.03.2022 4 z 5

K vyučování super. Naučí děti respektovat zvířata, chránit přírodu. Na konci knihy shrne zásady ochranu a welfare farmarských, domácích a volně žijících zvířat.

Trakař
02.03.2018