Zuzanka u strejdy Fandy

Zuzanka u strejdy Fandy https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310017/zuzanka-u-strejdy-fandy-XEj-310017.jpg 4 13 3

Zuzanka je asi šestileté děvčátko s velkýma upřímnýma očima a buclatými líčky. Jak se staneš jej kamarádkou anebo kamarádem, zažiješ s ní samé zábavné příhody - jednu půvabnější jak druhou. Seznámíš se se strýcem Františkem, spolu se Zuzankou si pohrajete se psem a zjistíš, jak to vypadá na břehu jezera. Na trh půjdete koupit čtyři malé zajíčky, budete se dokonce i stěhovat a potom ztratíte a znovu najdete Minka na jarmarku.... celý text

janina66
19.01.2021 5 z 5

Nádherně ilustrovaná knížka pro děti, ale i rodiče. Moc mě bavilo z ní číst dětem. A je i poučná.

Osice
13.08.2020 5 z 5

Zuzanka je naší novou literární kamarádkou. A novým čtyřnohým kamarádem je samozřejmě pejsek Ňufka. Díky této knize jsme se s nimi podívali na venkov za strejdou Fandou. Užívali jsme si pohodu, které prožívá dítě na statku. Byli jsme obklopeni malým i velkým zvířectvem, jezdili na poníkovi, navštívili trh a vyrazili na procházku. Prostě ideální prázdniny:-)

Jessica007
19.12.2016 5 z 5

Krásná knížka pro děti s nádhernými obrázky. Předčítala jsem ji dceři, když byla malá. Moc se jí líbila - a mě to také bavilo. Doporučuji především pro malé holčičky.