Zuzanka a koník Max

Zuzanka a koník Max https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68931/zuzanka-a-konik-max-68931.jpg 3 10 5

Příběh o Zuzance, které se i přes nepřízeň osudu podaří navázat nová přátelství. Po smrti tatínka se maminka nervově zhroutí. Je dlouhodobě v nemocnici a Zuzanka se musí na nějaký čas přestěhovat na vesnici k babičce a dědečkovi. Zpočátku to nese velice těžce. Záhy však pozná nové kamarády a seznámí se s poníkem Maxem. Jezdit na něm ale nesmí, neboť maminka ani babička si to nepřejí. Podaří se dívce obhájit svoji lásku ke koním a k ježdění nebo se bude muset podvolit rozhodnutí dospělých? Knížka je vhodná především pro dívky staršího školního věku.... celý text

Lovehorses365
29.05.2023 3 z 5

Krapet pro mladší děti než jsem já.

Knihomilka19
25.10.2020 5 z 5

prostě skvělá kniha

Pulp_catastroph
25.07.2020 3 z 5

Když mi bylo asi jako hlavní hrdince, tak jsem četla knížku pořád dokola. Protože jsem se ztotožňovala s hlavní hrdinkou a moc jsem chtěla koně. Navíc i ten příběh holčičky, která se musí nějak vyrovnat se smrtí tatínka, změnou prostředí, nepřijetí školního kolektivu a také hysterickou maminkou. Knížka má pro mě velkou nostalgickou hodnotu.

Elulilinka1
21.01.2018 3 z 5

Tato kniha mě příliš nezaujala...

Katrys
12.08.2012 1 z 5

Co to mělo být. Autorka píše romány pro dívky a pak napíše tuhle knihu pro děti, která je v knihovně zařazená do knih pro starší děti. Mladším dětem se to ale asi bude líbit.