Zuzanina dcera

Zuzanina dcera https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151164/zuzanina-dcera-151164.JPG 4 3 2

Zuzana sice žila ve skromných poměrech, ale její život, který líčí od doby dospívání a prvních lásek, plynul vcelku poklidně. Vše se změnilo, když se o ni začal ucházet agresivní a ve své podstatě zlý muž. Svatba, která proběhla s ohledem na pověst rodiny, však znamenala jen další trápení v podobě komplikovaného vztahu s nechtěnou prvorozenou dcerou, manželových nevěr a pohrůžek. Falešná maloměstská morálka okolí je ochotná tolerovat mravní poklesky mužů, zatímco ženám neodpouští, ani když se prokáže jejich nevina. Tragédie, kterou příběh nezdařeného manželství končí, je však zároveň novým začátkem a nadějí na lepší budoucnost. ... celý text

Nofar197
07.11.2022 3 z 5

Tragický příběh silné ženy, která našla smysl svého života i poté, co o vše přišla. Další roman z babicciny knihovny.

Lenka4
01.08.2013 3 z 5

Trochu červená knihovna, po literární stránce spíše horší průměr, nechybí místa dojemná až k slzám. Obyčejný příběh obyčejné ženy však čtenáře nenápadně uchvátí a nepustí. A přináší důležité ponaučení pro paní a dívky - muž se zlýma očima není vhodný partner.