Zůstaň se mnou, brácho

Zůstaň se mnou, brácho https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243644/bmid_zustan-se-mnou-bracho-243644.jpg 4 43 16

Tato kniha vznikla jako poděkování mému bratrovi za to, že tu pro mne byl. Kdybych chodila do školy a dostala za úkol napsat slohovou práci na téma „Kdo je můj hrdina“, musela bych napsat, že pro mne je hrdina můj brácha. Protože není umění hrát v životě jen s dobrými kartami. Opravdový kumšt je hrát, když spousty let dostáváte jen Černého Petra. A i s tím posledním Černým Petrem, kterého mu osud namíchal, hrál Jeník jako frajer. A řekněte, že ne…... celý text

Katka2382
08.12.2022 4 z 5

Kniha byla velmi smutná,ale na druhou stranu zase plná naděje a víry.
Přečetla jsem ji na jeden zátah.

DeKo1996
04.10.2020 5 z 5

Velmi smutná kniha.
Už od začátku je vám jasné, jak kniha skončí, ale přesto čtěte dál.

Damaj
25.05.2020 4 z 5

Zajímavá a velmi smutná kniha o boji s rakovinou z pohledu sestry.

LuckyZ
21.03.2019 4 z 5

Zajímavá kniha o boji s rakovinou a složitými rodinnymi vztahy , náhled a prožívání sestry.

Kopretina
27.02.2019 1 z 5

Až budu umírat já, prosím, řekněte mi to, ať nejsem překvapená a nepřipravená. Škoda, že to bratr nevěděl, třeba by si ještě něco v životě srovnal/domluvil/dojednal/odpustil.

Vendula39
04.01.2019 5 z 5

Hezky napsaná knížka se silným dějem, napsaná podle skutečnosti. I když byla smutná tak mě bavila a zároveň dojímala.

evca7271
29.11.2018 5 z 5

Moc krasne napsane.Uzila jsem si to od zacatku az do konce.

Zuzvil
02.10.2018 3 z 5

Pokračuji další knížkou z edice Skutečné příběhy a opět jsem nebyla zklamaná. I když v tomto případě dávám "pouze" 3*, deníková forma mi v tomto případě úplně nesedla. Není to žádná poučná či naučná knížka, ani extra hloubku to nemá, ale je to ze života a to mě proste baví, když vím, ze to někdo opravdu prožil a zažil. Knížky mají příjemný formát, paperback a také dobrou velikost, čte se to samo :-)

Pejuška
07.02.2018 5 z 5

Nevím proč, ale knížka na mě působila velice optimisticky, žádný náznak strachu, ale obrovská síla a chuť bojovat. Silný příběh

kika 13
04.02.2018 5 z 5

Čtení mě hodně dojímalo.Smutný,ale zároveň silný příběh.Je při něm o čem přemýšlet.

bai.Cerna
23.09.2017 4 z 5

Ten, kdo si prošel obdobnou smutnou životní zkušeností, nemůže než konstatovat, že příběh je napsán zcela pravdivě, protože scénáře v takových těžkých chvílích jsou téměř stejné. Ač bolestná kniha, dobrá kniha.

TamaraKrejčí
15.07.2017 5 z 5

Velice silný příběh. Knížka se četla jedním dechem. Tady jsem litovala, že se jedná o skutečný příběh..

Damaj
12.02.2017 4 z 5

Poutavý, ale velmi smutný a dojemný příběh o životě, nemoci, smrti, dlouhém boji, ale i naději.

Michaela91
13.11.2015 3 z 5

Knížka se četla dobře, byla napsaná od srdce, tak vše plynulo nějak samo. Chtěla jsem věřit v lepší konec ale i tak to bylo moc dobré čtení.

Leniiis
16.07.2015 5 z 5

I když je knížka o nepříliš příjemných věcech, tak je ze života, ať chceme nebo ne a je strašně silná. Společně s autorkou knížky jsem si přála Jeníkovi pomoct, držela jsem mu palce a pořád marně doufala, že to dopadne dobře. Bohužel. Nejednou jsem při čtení zamačkávala slzu a nejednou jsem tu slzu stírala. Po přečtení nebo už při čtení této knížky si člověk zase uvědomí jak křehkej život je a že stojí za to žít a né jen přežívat.

Pavlinavs
16.05.2015 5 z 5

Jedná se o velmi silný příběh. Knihu jsem přečetla jedním dechem a dnes už vím že se k ní ještě určitě vrátím. Je to poutavý příběh o Jeníkovi, který bojoval s rakovinou a jeho sestře, která mu pomáhala až do posledního dne.Je zde krásně popsána sourozenecká láska, mezilidské vztahy a touha udělat všechno pro záchranu života milující osoby. Střídá se zde naděje s beznadějí i radost a smutek. Přesně tak jak to v životě bývá. Člověk si po přečtení uvědomí, co je v životě vlastně důležité. Za sebe musím říci, že je kniha opravdu skvělá a všem ji doporučuji...