Zubami - nechtami

Zubami - nechtami https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406637/bmid_zubami-nechtami-XXv-406637.jpg 3 47 14

Dvadsaťdeväťročná Katie Kellyová má stále nejaký problém. Dávno by mohla mať dokonalý vzťah a vysnívanú kariéru, ale priateľ sa s ňou rozišiel, lebo dal prednosť cestovaniu po svete, a tak prespáva u kamarátky na gauči a dočasne pracuje v domove dôchodcov - už druhý rok.Taký život si rozhodne nepredstavovala.Vďaka osemdesiatničke Marthe, ktorá si vychutnáva život plnými dúškami, sa jej podarí začať odznova. Chopí sa príležitosti, a hoci sa niekedy zdá, že cesta za svetlou budúcnosťou nemá konca-kraja, je plná nečakaných stretnutí, splnených snov a dobrého jedla.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

One Way Or Another , 2018

Aranel15
12.05.2023 2 z 5

Kniha mi přišla taková letem světem. Celý výběr šéfkuchaře mohl být trochu propracovanější a dějovou linku s Benem bych vynechala úplně.

Kaja1
31.10.2021 4 z 5

Kniha se mi líbila, taková oddechovka před spaním. Je hezky popsáno, že když člověk něco hodně chce, může toho i dosáhnout.

Richisa
16.08.2021 3 z 5

Pěkná odpočinková kniha na léto...

romana9089
10.08.2021 4 z 5

Příběh je fajn. Tak trochu masterchef. Ale to mi nevadilo. Přečetla jsem ji rychle. Taková spíš oddechovka. Ale dalo se předpokládat, jak to dopadne. Neurazila, ale ani nepřekvapila.

hzd
09.05.2021 4 z 5

Mě se kniha libila. Taková milá pohodovka plná dobrého jídla. Jako bych se ocitla v Masterchefovi.

Booky84
27.07.2020 5 z 5

Pohodové čtení z kuchařského prostředí, sympatická hlavní hrdinka a po přečtení touha jet navštívit "Martin sklípek".

Juvka
13.07.2020 2 z 5

Kniha, která mě teda osobně moc nezaujala.. Patří mezi oddechovky, ale je to nezáživný. Není tam žádná romantika, žádný flirt prostě nic.

lucakuca
15.03.2020 4 z 5

Lehké jako salát, oddechové jako vinný střik, zajímavé jako z „Mástršéfa.“ O ztrátě, nálezu, změně a objevu zalité hustou, kořeněnou omáčkou.

alzbeta4340
17.12.2019 3 z 5

Slušně napsaná žánrovka, líbilo se mi, že se obešla bez erotických scén. Bohužel ale všechny motivy v knize jsem letos četla už někde jinde. Poklidné čtení, ale nic co si budu dlouho pamatovat.

Beruska18
25.09.2019 3 z 5

Pro mě takové fajn pohodového čtení trochu z nevšedního prostředí.

Ivuska.09
14.09.2019 5 z 5

Jeden z nejlepších románů pro ženy, který jsem v poslední době četla. Autorka rafinovaně spojila několik témat: hledání sama sebe, překonávání nezdarů, dobré jídlo a splněné sny. A to vše na pozadí konkurzu na šéfkuchaře, který se odehrává podobně jako soutěž Masterchef. Za mě ideální kombinace!

Doubravka1975
24.08.2019 5 z 5

Moc pěkná pohodová knížka z gastronomického prostředí.

bookcase
26.07.2019 5 z 5

Moc milá knížka, romantická, pohodová a lehce humorná, přesně podle mého gusta. Čte se dobře, budete mít u toho pořád chuť na něco dobrého.

91pometlo
25.07.2019 4 z 5

Příběh realizace celoživotního snu mladé ženy, po jeho dosažení nemusí být to co dostane vždy přesně tím co vlastně chtěla. Jak se říká, to co člověk nejvíc chce a pak to dostane, vlastně může být velké zklamání. Ale Katie je nezmar, neskutečně silná žena, během knihy velmi dospěla a konec je velice uspokojující, kde skutečně najde své vysněné místo a uspokojení v pracovním i osobním životě. Příjemná kniha z gastronomického prostředí v úvodu s nádechem populární show Masterchef.

Autorovy knížky

2019  69%Zubami - nechtami