Ztraceni Známky života

Jeff se dopustil mnoha ošklivých věcí. Jako slavný malíř,sochař a profesor byl kdysi umělcem, jehož obdivoval celý svět, dokud mu obrovský skandál nepřevrátil život naruby. Jeff se potřebuje uchýlit na nějaké klidné místo, proto nasedne do letadla společnosti Oceanic, let číslo 815. Nyní je jedním z trosečníků, kteří přežili zřícení letadla. Život na ostrově jako by mu vlil do žil novou tvůrčí sílu. Jenže jeho obrazy se teď vyznačují zlověstnou schopností. Jeffa pronásledují sny... Děsivě živé sny. A také přicházejí podivné hlasy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26309/ztraceni-znamky-zivota-A0B-26309.JPG 3.214

Ztraceni

Literatura světová, Horory, Romány
Vydáno, Alpress

LOST: Sings of Life, 2006

Kniha Ztraceni Známky života

Thebookman
15.01.2016

Zjišťuji, že tato mini-série spolu s díly Falešná identita a Boj o přežití, jsou nedoceněné knížky, které trošku rozšiřují děj samotného seriálu o osudy tří různých dalších trosečníků.
Knížka se moc dobře četla a stránky jen utíkaly. Kdo má rád seriál Ztraceni, neměl by si tyto knížky nechat ujít. :-)

inmax
15.09.2013

Jelikož se taky tak trochu považuju za umělce, byl pro mě tento příběh z LOST-trilogie nejpoutavějším čtením.

Autor knihy