Ztracená náušnička

Ztracená náušnička https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314576/bmid_ztracena-nausnicka-23L-314576.jpg 4 27 6

Co všechno se dělo s náušničkou, když vyklouzla z Natálčina ouška? Jako první ji spatřila straka, a hned si ji odnesla do hnízda. Ale nenechavá stráčata se o blýskavou věc začala prát. A najednou ozdoba padala a padala k zemi… Přečtěte si o neuvěřitelném putování jedné náušničky ve tvaru pomněnky!

SimulinaT
21.09.2023 4 z 5

Krásná kniha pro děti co se učí číst. Velké písmena s krásnými obrázky. Jednoduchý příběh.

Bonda
21.08.2023 3 z 5

Je to postavené na sentimentálním dojetí z potenciální svatby. Nevím, jestli tohle téma šestileté holčičky prožívají. Já ne, a tak pro mě kniha neměla kouzlo.

Atlantis
20.04.2022 5 z 5

Tohle bylo pořádné překvapení! Malinká knížečka, od které jsem naprosto nic nečekal. Příběh je složen z malých na sebe navazujících epizodek a řeší i překvapivě dospělácké téma zásnub a jejich odmítnutí. Takhle si představuji dětskou knihu, tohle chci svojí dceři číst.

KotatkoNellinka
29.11.2020 5 z 5

Natalka ztratila nausnicku. Na zemi jí našla straka a odnesla do hnízda ptacatum. Nakonec se ale dostala zpátky k Natalce. Pěkný příběh.

Lindq
23.01.2019

Moc pěkné čtení. Doporučuji. V jednoduchosti je krása.

MartinaF
14.11.2016 4 z 5

Tak toto byla velmi milá a příjemná rychlovka. Jednoduchý příběh, ale krásný a vykouzlil mi na tváři úsměv. :-)