Zrzečka pod hvězdami

Zrzečka pod hvězdami https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/295994/bmid_zrzecka-pod-hvezdami-5uK-295994.jpg 4 23 4

Tato kniha děti opět zavede do přírody, mezi veverky a ostatní obyvatele lesa. Zrzečku s Veveříkem čeká první zima v jejích vlastních pelíšcích. Dokážou se na ni připravit? Přežijí v mrazivých dnech, i když jim došly zásoby a jaro stále nepřichází? Příběh poukazuje na to, že ač se zvířecí i dětský svět jeví jako bezstarostný, všichni v něm musíme přijmout zodpovědnost, která k němu náleží.... celý text

Juss-Berry
05.09.2021 5 z 5

Je to kniha o slibech, aby si dítě uvědomilo, že pokud něco slíbí tatínkovi, mamince, dědečkovi nebo babičce - musí to splnit. Úžasná kniha na podporu výchovy.

Vydrýsek
24.01.2019 5 z 5

Krásná kniha, kterou jsme ve školce s dětmi přečetli. Milý příběh s dobrým koncem a nádhernými ilustracemi.

petshopačka
19.08.2018 3 z 5

Veverka Zrzečka si chce jen hrát a nebaví ji dělat zásoby na zimu, jak jí radí maminka. Ke konci zimy už nemá co jíst, ale kamarádi divočáci, jeleni a sýkorky veverkám udělají hostinu.

Marki87
28.11.2016 5 z 5

Kouzelný příběh pro děti z lesní říše. Krásně psaný, poučný a pěkně ilustrovaný.

Kniha Zrzečka pod hvězdami je v