Zrozena pod šťastnou hvězdou

Zrozena pod šťastnou hvězdou https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155456/mid_zrozena-pod-stastnou-hvezdou-2qh-155456.jpg 4 7 2

Sarah se po rozchodu se svým snoubencem vydává s bratrem do Austrálie. Doufá, že tam zapomene na snoubencovu zradu a bude se věnovat hlavně malování krásné přírody. Netuší, že ji v Sydney čeká úplně jiný život, než jaký vedla jako bohatá dáma v Anglii. I její přátelé se liší od těch, na jaké byla zvyklá. Nejvíce ji k překvapení všech v jejím okolí zaujme bývalý trestanec a lékař pečující o zdraví kolonistů Alan Kerr. Dokáže se Sarah postavit vžitým konvencím a svoji lásku si vybojovat?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

An Unconventional Heiress , 2003

Květinka008
11.10.2023 4 z 5

Také ke mně teď přicházejí příběhy z dob osidlování Austrálie, a ať se jedná o Woodovou nebo jednodušší příběh z řady Harlequin, vždy mě baví. Takhle knížka nalezena v knihobudce v salátovém roz(po)ložení :-) Zde se teda čtenář moc nedozví o přírodě, buši, vztahu s domorodci; příběh je soustředěný na kolonizátory ve velkém městě, a to je taky zajímavé. Romantická linka se vyvíjí pozvolna a k naplnění dochází až na samotném konci, což mám ale ráda, navíc když děj nestagnuje. Ráda se k ní někdy vrátím.

Jarka_rybář
14.05.2021 3 z 5

Příběhy z dob kolonizování Austrálie/Ameriky a jejich divočiny mám ráda, takže kniha pro mne byla fajn čtení.