Vesmír

Vesmír https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417572/bmid_zpatky-v-case-vesmir-rYh-417572.jpg 5 4 3

Zpátky v čase série

Poleť s Alenkou, Oldou a jejich pejskem Jožkou do vesmíru. Budeš pozorovat hvězdy, projdeš se ve vesmíru a dozvíš se všechno možné o planetách a o tom, co ve vesmíru opravdu je. Zajímá tě například: Které souhvězdí vypadá jako pes? Která planeta má více než 62 měsíců? Proč je Mars červený? Poleť s námi do vesmíru a dozvíš se to!... celý text

Vesmír Pro děti a mládež Encyklopedie
Vydáno: , Drobek

Let´s go - space

Lka
07.01.2023 4 z 5

Tuto knihu jsem použila do letošní výzvy, protože knihy o vesmíru nečtu. Není to můj žánr. Ale tato kniha je určena dětem a opravdu je hezky napsaná a i já jsem se nenudila a něco se dozvěděla.

jitka7
09.11.2021 5 z 5

Pro nás ideální. Nějaké ty knihy o vesmíru už máme, ale nikdy není knih dost. Tudíž jsme zapůjčili i tuto. Oceán se nám líbil a Vesmír nás také nezklamal.

blackoutzuzi
14.05.2020 5 z 5

Co se týče grafického zpracování, tak autoři zvolili stejný formát jako u Oceánu, i co se vrstevnatých stránek týče. Vesmír je ideální kniha pro malé čtenáře - informace jsou podány jednoduše a v přiměřeném množství tak, aby se u knihy čtenář nezačal nudit. Za mě opět vřele doporučuji, především máte-li doma vesmírného nadšence :)