Žoldnéři

Žoldnéři https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448875/mid_zoldneri-MCm-448875.jpg 4 124 30

Krvavé korporační války o vládu nad Sluneční soustavou pominuly, přišel čas absolutních profesionálů, hi-tech žoldnéřů. Jen ti mohou provést na Plutu extrémně utajený výsadek a bez krveprolití získat kontrolu nad vědecko-průmyslovou základnou. Jenomže něco se zvrtne a ke slovu přicházejí orbitální obranné komplexy, flotily bitevních křižníků, ultimativní pozemní zbraně… V říši metanového ledu při mínus dvě stě čtyřiceti stupních pod nulou je lidské tělo tak neskutečně křehké…... celý text

milan9325
16.06.2017 5 z 5

Perfektní kniha, skvěle se čte a bavila mě od začátku až do konce

martin9072
12.02.2017 5 z 5

Jedním slovem lavina. Začíná to docela nevinně a následuje stále větší hukot. Dobře vykreslení hrdinové, zvraty které nevypadají křečovitě... výborné čtení.

Solgeon
21.11.2016 5 z 5

Takovouto parádu bych na české scifi scéně nečekal. Takhle vymazlený děj s perfektním vykreslením jednotlivých postav mě úplně uchvátil. Že prý se nedá číst 360 stran na jeden zátah - dá a jak !!!!!!

Karelvovsik
13.11.2016 5 z 5

Pro mne je kniha Žoldnéři nejlepší military sci-fi, kterou jsem v životě četl. Doporučuji.

KCHRZ
28.10.2015 5 z 5

Dle mého názoru jedna z nejlepších českých sci-fi.

Tazz1
20.09.2015 4 z 5

Kniha se mi líbila, žánr military scifi je můj oblíbený. Hvězdu dolů jsem dal za poněkud občas rozvláčně se táhnoucí pasáže. Když to srovnám třeba s Mariňáky R.Fabiana, tak je to to o něco horší. Zase opačně je to o třídu lepší jak to co teď Fabian předvedl v Dies Irae. Každopádně super čtení a must read každého fandy o tento žánr.

flippercz
29.08.2014 3 z 5

No nevím, ale čtení této knihy mi přišlo tak nějak těžkopádné. Neustále jsem se musel vracet o pár stránek zpět abych tak nějak pochopil o čem je vlastně řeč. V půlce jsem měl chuť knihu vzít , roztrhat a zahodit. Nakonec jsem přetrpěl tento styl vyprávění a můžu napsat že kniha je dobrá. To znamená za tři hvězdy.

Mlha
02.11.2013 5 z 5

Tak tohle je paráda. Vynikající military scifi, jak z pera nějakého světoznámého autora. Pro příznivce tohoto žánru to nemůže být zklamáním. Tuhle partičku žoldnéřů z budoucnosti budete sledovat se zatajeným dechem a knížku sebou budete tahat všude, kde jen bude možné alespoň chviličku číst. Ten Bartoš na tom Plutu už musel být!!!

Lmslaver
26.05.2013 5 z 5

Strhující symfonie napětí a akce, úchvatná kniha, která se čte jedním dechem.

Humpa
23.01.2013 5 z 5

Takhle napínavou knížku, kterou se mi nechtělo vůbec odložit, jsem už dlouho nečetl. Vždy, když se něco "vyřeší", tak se objeví něco dalšího.