Zmrazená láska

Zmrazená láska https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91703/zmrazena-laska-91703.jpg 4 9 4

Dva mladí lidé se dají zmrazit, aby za 200 let pokračovali ve svém milostném vztahu tam, kde přestali. Jaká překvapení na ně čekají po 200 letech spánku? A co když si to to jeden z nich rozmyslel??

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Svoboda

Melyhutott szerelem , 1970

Janadvorackova
28.08.2020 4 z 5

Ke konci předvídatelné a místy úsměvné (počet obyvatel Země, přesto prázdná města a spousta parků, prostoru pro život v domcích. Všechno syntetické, přesto téměř žádný vliv průmyslu... Pohled na historii vzdálenou dvě stě let...).

Představa budoucnosti se všemi těmi umělými ingrediencemi působí znepokojivě. A z pohledu dneška ještě víc.
Téma zmražení člověka a jeho probuzení v době "až bude líp."
Ale co když bude hůř :).
Klub 20. století, což je skupina lidí, kteří se v té době narodili, svým počínáním nezklamal.

Kniha své doby. Připomíná mi trochu - námětem a atmosférou - "Dveře do léta."

Fatis04
07.02.2020 4 z 5

Příběh se mi líbil, je zajímavé jak si autor představoval život za 200 let v roce 1969, nějaké výdobytky máme už teď jiné podle mě nebudou ani za 300, každopádně je to hezká a čtivá kniha

Makkulka
16.01.2016 5 z 5

Já ji zdědila po mamince, taky jsem ji vzala do ruky, skoro z lítosti, ale je pěkný poutavý příběh.

katka101
20.11.2011

Tuhle knížečku jsem našla v mamčině knihovně,byla úplně zastrčená tak jsem ji zkusila a četla ji v práci a docela dobrý..

maďarská literatura

László Nemes