Změnte své myšlenky, změňte svůj život – Žít moudrostí taa

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pět set let před narozením Ježíše ce starověké Číně pověřil bůh Lao-c‘, aby hlásal verše, jež jsou považovány za konečný výklad smyslu naší existence. Klasický text těchto 81 veršů s názvem Tao te ťing či Skvělá cesta nabízí vyvážené, morální, duchovní rady a návody pro blaho člověka. Tao te ťing – nevysychající studnice moudrosti Dr. Wayne W. Dyer v této knize přezkoumal stovky překladů Tao te ťing a napsal 81 pojednání o tom, jak moudrosti Lao-c‘ využít v dnešním moderním světě. Obsahuje všechny verše Tao sestavené podle Waynova výzkumu. Každá kapitola je určena pro život ve znamení Tao. Změňte svůj život díky Tao te ťing stejně jako autor Wayne strávil čtením, výzkumem a meditováním nad sdělením Lao-c‘ celý rok a říká: „Toto je kniha, která navždy změní způsob, jakým pohlížíte na svůj život, a výsledkem pro vás bude život v novém světě v souladu s přírodou. Psaní této knihy mě navždy změnilo. Nyní žiji v souladu s přírodou a smysl života spatřuji v klidu a míru, jaký jsem ještě nikdy nezažil. Jsem na tento současný výklad Tao te ťing hrdý a nabízím vám příležitost ke stejné změně, jakou jsem prošel i já.“...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/226949/zmente-sve-myslenky-zmente-svuj-ziv-226949.jpg 4.910
Žánr:
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Anag
Originální název:

Change Your Thoughts Change Your Life


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Změnte své myšlenky, změňte svůj život – Žít moudrostí taa

fes
01.10.2018

"Pět set let před narozením Ježíše ve starověké Číně pověřil bůh Lao-c‘"

Už úvod samotný dává jasně najevo, že autor absolutně nepochopil Lao-c' ani učení o Tao, přestože "přezkoumal stovky překladů Tao te ťing a napsal 81 pojednání".
Cpát boha do taoismu je asi tak relevantní, jako zapéci špinavé ponožky do svatebního dortu. Dort tak zničíte a ponožky nevyperete.

Ronny
04.08.2017

Tato kniha se nedá (nemá) číst jako román. Doporučuji přečíst dle potřeby jednu, dvě kapitoly, popřemýšlet o přečteném a snažit se začlenit do běžného života.
Působí na mne mimořádně zklidňujícím způsobem a podporuje v osobním růstu.
Dyer je mimořádná osobnost a takto se projevoval už od dětství (mám doma jeho autobiografii v AJ, bohužel dosud nevyšla v češtině). Jeho dětství bylo těžké, vyrůstal bez otce, jen s matkou a několika sourozenci.


šlendrián
19.02.2017

Pro mne osobne nejprinosnejsi kniha co jsem kdy cetl.