Zmatky ostravské matky

nehodnoceno
Zmatky ostravské matky https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522749/bmid_zmatky-ostravske-matky-yCX-522749.png 0 0 1

Hlavní postava Lucie je na první pohled žena jako každá jiná. Chodí do práce, spolu s manželem vychovává dva puberťáky a žije zdánlivě “obyčejný” život. Překvapivě často se ale dostává do svízelných situací. Možná některé momenty prožívá intenzivněji, častěji než jiní panikaří, vidí věci černějšími než ve skutečnosti jsou, stresuje a ZMATKUJE. Je magnetem na situace, kterými by jiní prošli bez povšimnutí, či zaváhání, ona však prožívá další neuvěřitelný příběh svého života. A že se nad každým z příběhů pobavíte, je zaručeno.... celý text

tittanie
26.09.2023

Měla jsem čtenářskou krizi a tahle knížka mě z ní dostala. Je sympaticky dlouhá. Je pravda, že znám autorku, tak jsem si mohla představit prostředí a osoby v daných situacích. Nejvíce se mi líbila kapitola s covidem, vaření z kaštanů a zážitky s auty.
Líbilo se mi jak pozitivně autorka o všech mluvila, já bych měla strach, že sklouznu k negativním pocitům. Zasmála jsem se a odpočinula si.

partnerské vztahy mateřství

Autorovy knížky