Zločin plachej lesbičky - Holomráz

Zločin plachej lesbičky - Holomráz https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/195896/zlocin-plachej-lesbicky-holomraz-195896.jpg 3 5 3

Próza najmä o potrebe ľudského súcitu. Hľadaním motívov a príčin konania človeka sa vyznačujú obe novely

Gracian1964
12.08.2022 4 z 5

Pred časom som sa pokúšal čítať od tohto autora knihu s názvom Nepriznané vrany, ale tá mi akosi nesadla, nebavilo ma to. Táto kniha, zložená z dvoch noviel, bola však zaujímavejšia, čítalo sa to lepšie, síce pán autor má svoj osobitý štýl písania, ale dá sa s ním zžiť. Viac ma zaujala druhá poviedka - Holomráz.

hats
13.01.2016 3 z 5

veľmi ťažko sa táto kniha číta. malé písmenka, text nahustený. Prvý príbeh - rozprávanie policajta, niektoré pasáže mi prišli absolútne zbytočné.. ale záver bol prekvapujúci. Druhý príbeh Holomráz - mi prišiel rovnako chaotický, ale zasa niektoré momenty sú nezabudnuteľné.

adelinka
01.06.2014 3 z 5

dve novely v jednej knihe, ktoré sa dobre čítali....v prvej novele je hlavnou postavou psychiater Tróger, ktorý sa snaží pomôcť pacientovi, pričom Tróger hrá tiež úlohu v jeho živote....v druhej novele herec si chce postaviť na dedinke chatku, aj keď sa priamo nechce stretávať s podaktorými ľuďmi na dedine, dozvedá sa už dlho skrývané pravdy.....

Kniha Zločin plachej lesbičky - Holomráz je v