Zlé kartičky

Zlé kartičky https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461879/mid_zle-karticky-eb4-461879.jpg 2 1 1

V průběhu života se učíme některá svá přání potlačovat. Tato přání se později vyvíjí v tzv. špatné či přesněji nežádoucí vlastnosti. Původně na nich nic zlého nebylo, ale tím, že jsme je zavrhli a zatlačili do nevědomí, se staly našimi démony. Psychologicky řečeno: naším stínem.

Upíříměsíc
14.11.2021 2 z 5

Za mne zklamání. Měla jsem celkem velké očekávání, nápad se mi zdál velmi dobrý. Sbírám vykládáci karty (spíš tedy pro jejich umělecké ztvárnění, než že bych si je vykladala:) a když jsem narazila na tyto, říkala jsem si, že se jedná o něco originálního a přestože nikde jsem neměla možnost si je prohlédnout, riskla jsem to a pořídila si je. Všechny karty jsou provedeny ve stylu obrázku na přebalu a vyjadřují špatně vlastnosti. Umělecké ztvárnění se mi nelíbí, obrázky sice nejsou zas tak nejhorší a věřím, že někomu se líbit budou, ale třeba font písma mi k nim vůbec nejde. Krabička obsahuje mini brožuru s návodem k výkladu. Kde když to shrnu, tak si máte vytáhnout kartu a díky té zjistíte, proč jste se právě ocitli v neblahé situaci, ve které jste.. Ale třeba se někomu budou líbit. Za mě škoda lépe nevyužité ho dobrého nápadu.

okultismus věštění z karet

2019  40%Zlé kartičky