Zlaté hvězdy, Kronika velkého vítězství

Zlaté hvězdy, Kronika velkého vítězství https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74375/zlate-hvezdy-kronika-74375.peg 5 25 5

Briv
20.01.2023 5 z 5

U přečtené knihy s číslem 500, jsem si říkala, že chci aby byla pro mě něčím výjimečná. No a když teď naši junioři vyhráli stříbro, tak jsem si na tuhle knihu vzpomněla a došlo mi, že ji tady nemám zapsanou.
Když jsme vyhráli zlato v Naganu, tak jsem z toho byla naprosto hotová a pár dní jsem žila jen tím. Z našetřených peněz z prasátka jsem si utíkala koupit právě toto. Prostě jsem ji doma musela mít a četla jsem si v ní pořád. V dalších letech jsem si do ní při každém dalším MS v hokeji zakládala výstřižky z novin o nových sestavách týmů atd.
Posledních pár let jsem na ni úplně zapomněla a teď jsem si ji šla zase prohlédnout... Až mě to dojalo:)

MilanCFC
02.01.2021 5 z 5

Tak touto knihou jsem před mnoha a mnoha lety listoval snad každý druhý den, ty fotografie jsem znal nazpaměť. Obrázky s Haškem jsem měl kdysi nejraději :-) Objevit to po těch letech tady na Databázi, to mě hezky do té doby vrátilo. Skvělé.

EvikU.
03.12.2019 5 z 5

Tahle kniha je pro skalní fanoušky. A v roce 1998 Nagano bylo prostě fenomenální. ☺

Patrikcz
07.05.2018 5 z 5

Skvělá kniha, která je věnována největšímu hokejovému úspěchu v našich dějinách. Naleznete zde profily hráčů, statistiky a výsledky zápasu a poohlédnutí na neuvěřitelnou cestu turnajem národního týmu, které vedlo k pohádkově šťastnému konci...TOP

Kvak
23.01.2015 5 z 5