Zlaté hroty - Dana Zátopková, Jan Železný, Barbora Špotáková, Vítězslav Veselý

Hod oštěpem je zlatou českou disciplínou. Jsme v ní světovou velmocí a držíme oba světové rekordy. Teď se českému oštěpu konečně dostává důstojné knižní monografie. ? Sportovní i životní příběhy našich nejvýznamnějších oštěpařek a oštěpařů: Dany Zátopkové, Jana Železného, Barbory Špotákové a Jiřího Veselého ? Světová i česká historie hodu oštěpem ? Zajímavosti o výrobě oštěpů a o technice hodu ? Přehledné tabulky oštěpařů a oštěpařských výkonů v rozsahu dosud nepublikovaném ? Medailonky nejvýznamnějších osobností českého i světového oštěpu ? Unikátní fotografické přílohy...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292701/zlate-hroty-dana-zatopkova-jan-zele-tjb-292701.jpg 4.73
Literatura faktu, Biografie a memoáry, Sport
Vydáno, Práh

Honza89
23.04.2019

Výborně zpracované dílo o elitních českých oštěpařích. Dokážu si představit, kolik úsilí musel autor vynaložit na získání všech podkladů a hodně mě mrzí, že je kniha k dostání hlavně v Levných knihách za pár korun. Zaslouží si mnohem víc.

Jiná Gabriela Koukalová
Jiná Gabriela Koukalová

sportovci sport

Petr Feldstein
česká, 1943

všech 11 knih autora

Kniha Zlaté hroty - Dana Zátopková, Jan Železný, Barbora Špotáková, Vítězslav Veselý je v