Zlatá kniha kopané

Zlatá kniha kopané https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/105922/bmid_zlata-kniha-kopane-yHE-105922.jpg 4 7 4

Janizoun
07.10.2023 5 z 5

Jsem fanynka fotbalu už odmala, když jsem s tátou často chodila na Viktorku Žižkov, na Duklu, Spartu... Táta býval v mládí rozhodčí a k fotbalu jsem přičichla díky jemu na fotbalovém hřišti přes limču a klobásu :-)
Knihu jsem objevila v antikvariátu a řekla jsem si, že jí prostě musím mít a tak jí mám a jsem tomu moc ráda. V knize najdete moc pěkné fotografie, spoustu informací o světových šampionátech, světových pohárech, o mistrovství Evropy, ale najdete v ní i dějiny československé kopané, všechno pohromadě.
Pro fanoušky skvost a povinnost.

Kabuky
29.05.2022 5 z 5

Palec nahoru.

n.ezn.amy
21.10.2021 5 z 5

Tuhle knihu jsme měli doma v knihovně co si pamatuju. Od malička mě bavilo v ní listovat. Na svou dobu dobře napsaná kniha, která mapuje světové šampionáty včetně sestav tehdejších mužstev a stručných popis zápasů. V dnešní době internetu, kdy si vše jde najít na síti (jak píše níže jprst), nic nového nepřináší. Přesto se mi kniha moc líbí včetně dobových fotografií.

jprst
20.10.2021 3 z 5

V době svého vydání docela atraktivní a slušně zpracovaná publikace o světové kopané, ale ve své podstatě jen opakuje fakta a informace uvedené v celé řadě podobných publikací a nic výrazně nového nepřináší. Nicméně fanouškům fotbalu by v knihovně chybět neměla.

mistrovství světa fotbalisté fotbal, kopaná

Autoři knihy

Oldřich Žurman
česká, 1920 - 1978
Zdeněk Žurman
česká, 1949

Kniha Zlatá kniha kopané je v