Zjevení Janovo, průvodce knihou Zjevení

Zjevení Janovo, průvodce knihou Zjevení https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362311/bmid_zjeveni-janovo-pruvodce-knihou-zjev-gCV-362311.jpg 4 4 4

Autor nás provází knihou Zjevení kapitolu po kapitole a vysvětluje její jednotlivé části. Nejrůznější obrazy, symboly a vidění odhalují úžasné panorama vesmírného sporu mezi dobrem a zlem i konečného vítězství Ježíše Krista. Stefanovic v jednotlivých událostech představuje ohromující a úžasný obraz Boha Stvořitele, který nakonec zvítězí díky své spravedlnosti a lásce. Závěr dějin této země vrcholí ve chvíli, kdy se objeví z nebe přicházející Ježíš Kristus jako Král králů a Pán pánů.... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Advent-Orion

Plain Revelation: A Reader's Guide to the Apocalypse , 2013

pavel6016
24.07.2022 2 z 5

Kniha není odborným komentářem (pro ně vizte další Stefanovicova díla), proto lze některé neozdrojované výkřiky prominout a chybějící dobové exkurzy nebo alespoň základní uvedení do současné diskuze oželet. Místy vzletný výklad působí při všem svém zjednodušení lehce jako "nové Zjevení", nicméně kniha poskytne dobrý základní přehled o obsahu Zjevení a o jedné z plausibilních možností jeho čtení.

Jirka77
05.01.2021 5 z 5

Kniha pomůže pochopit Proroctví a běh dějin světa od doby apoštola Jana, uvězněného na ostrově Patmos pro Slovo Boží ,cca 96 po Kristu , až do věcí budoucích, které se brzy naplní. Zjevení Ježíše Krista je poslední knihou Bible, je tedy o naději pro ty, kteří hledají odpuštění hříchů a věčný život. Doporučuji všem.

Daniel-SDA
05.01.2021 5 z 5

Parádní kniha autora sobotní školy.

Autorovy knížky

Ranko Stefanovic