Životný náboj

Životný náboj https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309398/mid_zivotny-naboj-AmL-309398.jpg 3 5 5

Bola tmavá, vlhká karibská noc, keď sa krvácajúci Brendon Burchard vytackal z havarovaného auta. V tú noc dostal lekciu zo svojej smrteľnosti. Zistil, že na konci cesty sa všetci raz budeme pýtať: “Žil som vôbec? Miloval som? Ovplyvnil som niekoho život? Znamenal som pre niekoho niečo?” Keď tieto otázky dostihli Brendona, rozhodol sa, že ak sa uzdraví, bude žiť naplno a pomôže miliónom ľudí, aby boli aktívnejší a prežili naplnený život. V nasledujúcich rokoch pozoroval svoje okolie, aj život vo vzdialených krajinách, kde prednášal, a zistil, že emocionálna energia sveta sa znižuje, ľudia sú vystresovaní, nespokojní a chcú od života viac. Napriek tomu, že väčšina z nich má všetko, čo “potrebuje” na to, aby bola šťastná, ľudia iba zriedkakedy pocítia takú úroveň vzrušenia, angažovanosti a uspokojenia, akú si zaslúžia. Brendon Burchard preto vo svojej knihe Životný náboj ponúka spôsob, podľa neho jedinú účinnú cestu, ako tento stav zmeniť. Ide o desať krokov aktivácie energiou nabitého a skutočne prežívaného života.... celý text

Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Eastone Books

The Charge , 2012

Stanas513
19.02.2021 4 z 5

Motivační kniha k obnovení nadšení životem.

janulka1310
20.09.2019 3 z 5

V knize je pár zajímavých příběhů a doporučení...nicméně kniha mě nijak zvlášť neuchvátila.

MOu598
03.08.2017 3 z 5

Četla jsem v březnu 2017. Podle mých poznámek:
Přečetla jsem, nic víc.

RenataP
04.11.2016

Potřebujete zjistit, kde máte právě vy ten vnitřní náboj, který motivuje člověka k životu? Ocenila jsem na této knize prostor pro vlastní odpovědi na otázky, které autor během sebereflexe, kterou nabízí, pokládá. V podstatě vám tím vznikne sebeterapeutická kniha a opravdu doporučuji si psát odpovědi na to, co je vám předkládáno, protože zpětně vlastně uvidíte svá řešení. Myslím, že je to maximálně praktická kniha a přesný návod.

JanaDor
08.10.2016 4 z 5

Celkově bych knihu zhodnotila jako přínosnou. Několik poznatků je opravdu pro mě nových a já si je ráda vyzkouším. Něco jsem už věděla a chce to jen více mého odhodlání dotáhnout započatou věc do konce. Přečtení knihy určitě neshledávám jako ztrátu času. Jakákoli informace, která vede k mé spokojenosti je vítána. Kniha je psána čtivou formou, přesto se zabývá vážnějšími tématy, na která se musíte soustředit. Kdo s pozitivní literaturou začíná, ať určitě sáhne po této knize. Kdo už má načteno, tak záleží na něm, jestli si chce něco zopakovat a dozvědět se, že to dělá správně pro svůj spokojený pocit. Mít radost, z toho, že se mám ráda a chci vést plnohodnotný život.