Život papeže Jana Pavla II.

Život papeže Jana Pavla II. https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234561/bmid_zivot-papeze-jana-pavla-ii-iNt-234561.JPG 4 1 1

Historie jednoho pontifikátu. Knihu novináře a politického komentátora lze označit za kroniku pontifikátu Jana Pavla II. a vztahu jeho osobnosti k zásadním událostem ve světě v letech 1978-98. V chronologickém sledu publikuje autor své nejdůležitější dokumenty, komentáře a postřehy, týkající se rozhodujících okamžiků v životě papeže a ve světě poslední čtvrtiny 20. století.... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Fontána (Dobra & Fontána)

Die Jahre mit Johannes Paul II. Rechenschaft über ein politisches Pontifikat , 1998

Marekh
20.07.2020 4 z 5

Jako první čtenář hodnotím tuto knihu. Tuto knihu jsme v minulosti koupili tátovi, jelikož jsme si mysleli, že se mu bude líbit. Myslím si, že táta tuto knihu přečetl a já jsem se v minulosti rozhodl, že si také přečtu tuto knihu. Ani nevím, proč jsem se rozhodl knihu číst, protože jsem se nikterak nezajímal o papeže Jana Pavla II. Nicméně je to hodně vzdálená doba, co jsem knihu držel v ruce. Knihu už nemáme doma.

20.-21. století papežové Jan Pavel II., papež, 1920-2005

Heinz Joachim Fischer
německá, 1944
2004  80%Život papeže Jana Pavla II.
1997  0%K čemu je církvi papež?

Kniha Život papeže Jana Pavla II. je v