Život bez jídla? - Jak restartovat mysl

Uměli byste si svůj život představit bez jídla? Někteří lidé nejenže si to představit dovedou, ale také tak žijí. Ponořte se do introspektivního, hloubavého a osobního příběhu muže, jenž se rozhodl vzdorovat nepříznivému fyzickému, zdravotnímu a psychickému stavu a stal se výjimečnou osobností! Autor se čtenářem otevřeně sdílí své zkušenosti v příběhu k zamyšlení. Muž, který je hrdý na to, že se cítí skvěle, žije plnohodnotný a aktivní život, úspěšně podniká, dosahuje libovolných cílů a zdolává náročné sportovní závody. Všechny cesty vedou do Říma a autor mluví o své vlastní cestě, kterou podstoupil, aby dosáhl stavu ideální rovnováhy. Hlavní překážkou, která lidem brání prožívat zdravý, šťastný a naplněný život, jsou omezující přesvědčení. Autor překročil meze a otevřel plný potenciál svého těla, ducha, mysli i životního stylu. Pokud Vám tato kniha pomůže restrukturalizovat myšlenky, a tím překonat Vaše vlastní omezující přesvědčení, pak jsme dosáhli cíle. Tím není hodnotit a popírat či odmítat; cílem je motivovat a povzbudit lidi, aby přijímali výzvy přicházející zvenčí. Přejeme příjemné čtení!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/279648/zivot-bez-jidla-jak-restartovat-mys-FkC-279648.jpg 4.84
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno:, Indemax

Denika
23.12.2016

Pana Bruncka jsem viděla osobně na jeho přednášce, kde knihu shrnul v zajímavém dvouhodinovém povídání. I tak mi to nedalo a koupila jsem si ji domů. Je krátká, stručná, "nakopávací". Nějak mi tam však nesedí vizuální popis prány nebo hodnocení návyků jiných lidí (respektive vyjadřování se o něčem, že to není normální). Přesto je to inspirativní čtení. Možná se člověk neodhodlá přestat jíst nebo začít trénovat na Spartan Race, může mu to však pomoct vzít svůj život do vlastních rukou. :)

ezoterika

Martin Bruncko