Žila som v zlatej klietke

Žila som v zlatej klietke https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/226130/bmid_zila-som-v-zlatej-klietke-rpM-226130.jpg 2 6 2

Mia mala život, o akom mnohé z nás môžu len snívať. Luxusné kúsky v šatníku, dokonalú figúru umocnenú modernou plastickou chirurgiou či hriešne drahého tátoša v garáži... Využívala všetko, čo jej priateľ poskytoval, ale nedokázala vzdorovať jeho násiliu, ponižovaniu a absurdným sexuálnym chúťkam, hoci ho v skutočnosti nenávidela. Keď bola presvedčená, že ju chce požiadať o ruku, prežila najväčšie sklamanie svojho života. Jej najcitlivejšou slabinou je nízke sebavedomie, ktoré neunesie závislosť od chlapa, a tak ju pád na dno mimoriadne bolí... Dokonalý ligotavý život sa jej zrútil ako domček z kariet. Mia prichádza na to, že navonok možno mala všetko, ale nemá to, po čom túžila najviac – opätovanú lásku... Tajne miluje iného muža, zistí však, že nikdy nebude jeho. Najkrajšia noc, akú kedy zažila, sa premení na nočnú moru a Mia sa musí vrátiť k tomu, ktorého nenávidí. Ako sa dokáže vyrovnať s tým, že ju život takto ťažko skúša?... celý text

beva
12.11.2017 odpad!

Hlavná hrdinka Mia žije dvadsať rokov vo vzťahu s človekom - milionárom ako milenka, ktorá pohŕda svojim partnerom a využíva iba jeho peniaze a život vo vatičke. Celý príbeh je postavený na tom, že síce milenca a neskôr aj manžela nemiluje, ale kvôli peniazom pretrpí všetky zverstvá, ktoré na nej a na jej synovi napáchal. A aby nebolo tej absurdity málo autorka zakomponuje do deja aj zmiznutie manžela po svadbe a odhalenie jeho činností, ktorá nemá so zákonom nič spoločné. A koniec to úplne zaklincuje, keď jej "mŕtvy" manžel sa po roku opäť objaví a príde si po ňu.

SilviaKovacikov
28.09.2017 odpad!

Úplná hlúposť, fantasmagória. Myslím, že horšiu knihu som ešte nikdy nečítala. Premýšľala som, čo viedlo vydavateľstvo k tomu, že túto "knihu" vydali. Neskôr mi napadlo, že možno si jej vydanie autorka zaplatila sama. Akokoľvek som čakala, že záver zmení môj názor na celý príbeh, opak bol pravdou. Vyvalila som oči a premýšľala: "To čo má akože byť? Zabudli dotlačiť nejké strany? Alebo?" Otvorený záver a len ťažko si môžete domyslieť, čo nasledovalo potom. Jednoducho celé zle. Neodporúčam, strata času aj peňazí.

2014  33%Žila som v zlatej klietke
2015  60%Hlavolam lásky