Ženy, které příliš milují

Ženy, které příliš milují https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22691/bmid_zeny-ktere-prilis-miluji-P4A-22691.jpg 4 84 84

Je pro vás milostný cit totéž co trápení? Nelíbí se vám partnerovo chování, ale smiřujete se s ním? Omlouváte jeho zlostné výbuchy či lhostejnost? Věříte, že ho změníte silou své lásky? Pak milujete příliš. Proč je tolik žen posedlých po mužích citově chladných, promiskuitních, závislých na práci či alkoholu, kteří jim lásku nedovedou oplatit? Milovat příliš znamená prožívat bolest a úzkost. Přesto se hodně lidí mylně domnívá, že intimní vztahy mají vypadat právě takto.... celý text

Pro ženy Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Ikar (ČR)

Women Who Love Too Much , 1985

lea25
28.03.2016

Četla jsem na doporučení sociální pracovnice s CENAPu.Doporučuji přečíst všem ženám,které tápou,jak to s partnerem mají.Stejně to víme,jen nechceme poslouchat vnitřní hlas a dá hodně práce změnit zažité vzorce.Ale žijeme teď,zítřek je daleko.

zluvav
27.03.2015 5 z 5

Hodně zajímavá kniha, dostala jsem se k ní skrze knihu „Ženy, které se příliš snaží“, ve které byla citace či parafráze (nepamatuji si přesně) právě z komentované knihy. Kniha předkládá mnoho případů ze života, je skvěle členěná, čtivá a velice poučná.

magnolia
16.07.2013 4 z 5

Zajímavá kniha, prospěšná ženám, závislým na partnerovi, který si to nezasluhuje. Několik skutečných osudů a také pár hodně dobrých rad pro všechny ženy, které se chtějí změnit.

vesirena
29.02.2012 5 z 5

Myslím si, že nejsem žádná feministka, ale tuto knihu by měla číst snad každá žena...ano, zamilujeme se a pro svého milovaného se vzdáme přátel, zájmů a svého volného času...svoji láskou jsme partnerovi na obtíž, nekdy i k smíchu a někdy mu i lezeme na nervy...autorka zde vysvětluje proč tolik žen vyhledává nevhodné partnery, muže citově chladné, promiskuitní nebo závislé...je zde i řešení, co se sebou musí žena provést, aby dokázala změnit svůj způsob lásky a konečně našla klid.

ženy partnerské vztahy

Robin Norwood