Ženy, které milují příliš

Ženy, které milují příliš https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33301/zeny-ktere-miluji-prilis-33301.jpg 4 84 24

Jedna z nejúspěšnějších populárně psychologických knih o vztazích na světě. Umožní vám rozpoznat destruktivní kořeny vašich vztahů a povede vás krok za krokem k mnohem hodnotnějšímu a úspěšnějšímu způsobu života. Pokud si myslíte, že milovat znamená trpět, tato kniha je přesně to, co potřebujete... "Těm, které věří a doufají, že se jejich partner změní. Je pro vás láska totéž co trápení? Pak milujeme příliš. Bavíme se s přáteli hlavně o něm, o jeho problémech, názorech, pocitech - a skoro každou větu začínáme slůvkem "on"? Pak milujeme příliš. Omlouváme jeho nálady, zlostné výbuchy, lhostejnost nebo to, co nás pokořuje, jeho nešťasným dětstvím a snažíme se ho vyléčit? PAK TEDY MILUJEME PŘÍLIŠ ! "... celý text

Pro ženy Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Motto

Women Who Love Too Much , 1985

lea25
28.03.2016

Četla jsem na doporučení sociální pracovnice s CENAPu.Doporučuji přečíst všem ženám,které tápou,jak to s partnerem mají.Stejně to víme,jen nechceme poslouchat vnitřní hlas a dá hodně práce změnit zažité vzorce.Ale žijeme teď,zítřek je daleko.

zluvav
27.03.2015 5 z 5

Hodně zajímavá kniha, dostala jsem se k ní skrze knihu „Ženy, které se příliš snaží“, ve které byla citace či parafráze (nepamatuji si přesně) právě z komentované knihy. Kniha předkládá mnoho případů ze života, je skvěle členěná, čtivá a velice poučná.

magnolia
16.07.2013 4 z 5

Zajímavá kniha, prospěšná ženám, závislým na partnerovi, který si to nezasluhuje. Několik skutečných osudů a také pár hodně dobrých rad pro všechny ženy, které se chtějí změnit.

vesirena
29.02.2012 5 z 5

Myslím si, že nejsem žádná feministka, ale tuto knihu by měla číst snad každá žena...ano, zamilujeme se a pro svého milovaného se vzdáme přátel, zájmů a svého volného času...svoji láskou jsme partnerovi na obtíž, nekdy i k smíchu a někdy mu i lezeme na nervy...autorka zde vysvětluje proč tolik žen vyhledává nevhodné partnery, muže citově chladné, promiskuitní nebo závislé...je zde i řešení, co se sebou musí žena provést, aby dokázala změnit svůj způsob lásky a konečně našla klid.