Žena 60+ Co už nemusí řešit

Žena 60+ Co už nemusí řešit https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413499/bmid_zena-60-co-uz-nemusi-resit-Rc1-413499.jpg 3 2 1

Šedesátiny? Důvod k pořádné oslavě… Obdarujte svoji maminku, babičku, tchyni, tetičku, kamarádku či kolegyni tím nejlepším dárkem, který ji určitě potěší! Srdečně blahopřejeme k dosažení šedesátého jubilea a klidnějších vod vašeho života. Život na téhle straně plotu je mnohem krásnější, než jste si vůbec dokázala představit. Tak si tuhle etapu, v níž už nemusíte řešit soustu věcí, skvěle užijte! Humorný text a vtipné ilustrace vás zaručeně pobaví.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Grada

Geschafft! Was Frau mit 60 nicht mehr tun muss! , 2011

Han-nah
05.01.2021 5 z 5

Jak se píše, každá etapa života má něco do sebe. Když je člověk relativně zdravý, prožívá svůj život veseleji a smích přináší radost a tím pádem pocit mladosti . Jak se píše, hodně věcí se už řešit nemusí.
Minulost nezměníš, žij přítomností a čekej, co přinese budoucnost.
Každé ráno přivítám nový den, čekám, co se mi přihodí, koho potkám, mám si s kým pokecat. A každý večer zjišťuji, že vždy. ať mám nejchmurnější den, najdu pěkný okamžik.
Když se mě někdo zeptá, zda bych chtěla být mladší, tak ne. Ne vše se podařilo, ale o tom přece je život.