Zen jak sviň*

Jestli vám nestačí tichá meditace a mírumilovné mantry, abyste se vyhrabali ze sra*ek všedního dne, tak vezměte do rukou tuhle knihu. Na úplně každé stránce z vás může prýštit dobro a vy budete mít chuť někoho krucinál pořádně obejmout a nakopat zadek vší negativitě. Tenhle diář vás zahrne pozitivním ujišťováním a zatraceně očistnými aktivitami na vaší osvobozující cestě k něčemu, co je hodně blízko štěstí. Teoreticky. • Naučte se zářit, protože jste přece sakra boží! • Seznamte se s tím zvláštním druhem pozitivity, z níž se rodí pulsující štěstí, radostná katarze a fakt objemná dávka klení… • A především: Zjistěte, proč je mystickej narval mnohem lepší než za*ranej kouzelnej jednorožec!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/414153/zen-jak-svin-Fe6-414153.jpg 4.73
Hobby, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, CooBoo

Zen as F*ck: A Journal for Practicing the Mindful Art of Not Giving a Sh*t (2018)

Kniha Zen jak sviň*

Kami97

Krásný diář s nádhernými ilustracemi a božími popisky. Dnes mi přišel poštou, zatím jsem ho jen prolistovala, ale okamžitě jsem si ho zamilovala. Díky za něj ! :)

Monica Sweeney
americká, 1987