Zednické práce

Zednické práce https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159421/bmid_zednicke-prace-159421.jpg 2 2 2

Ze stavebních prací mají často i velmi šikovní řemeslníci strach. Mnohokrát však neoprávněně a jen proto, že neznají technologii a materiály. Všechny obavy budou zbytečné, když si prostudujete tuto velkou barevnou příručku, podle které se dají zvládnout i nejnáročnější zednické práce. Názorné obrázky a srozumitelně napsané texty Vás naučí zdít, míchat a lít beton, omítat, zazdít nebo vyměnit okna a dveře, stavět krby, ohniště, zahradní chodníky a dělat různé jiné stavební úpravy. Kniha Vás seznámí rovněž s různými stavebními materiály, jejich nejvhodnějším využitím a s přehledem prací při údržbě domů, bytů a zahradních staveb.... celý text

Mantikocka
07.09.2019 odpad!

Tupě přeložená kniha, z (americké???) knihy.
Pro české země úplně k ničemu!!!
Cihly, které zde nekoupíte, malta míchaná z písku, vody a cementu???
Ukázka omítání, jako když my nanášíme štuk, asi v americe vůbec nenahazují, alespoň to v knize není uvedeno. A takových kravin je v knize no, to ,no prostě všechno :(
Nedej bože, kdyby se objevila kniha tohoto stylu o elektrikařině, to by bylo mrtvých!!!
Evidentně překládal zednický diletant, který se ani nenamáhal si cokoli ověřit, nebo vyzkoušet.